ACO Grupė yra pasaulyje pirmaujanti paviršinio vandens drenavimo sistemų, skirtų tiek pastatų vidui, tiek ir lauko infrastruktūrai gamintoja. ACO pavadinimas reiškia kokybę, patirtį ir novatoriškumą.

 

ACO prekybos įmones galite rasti daugiau nei 40-yje šalių visuose žemynuose. Gamybos įmonės yra 14-oje šalių, tarp kurių yra Australija, JAV ir Kinija.

65 metų patirtis

ACO turi ilgesnę negu 65-ių metų vertingą patirtį tokiose srityse, kaip profesionalus drenažas, efektyvus vandens valymas, apdorojimas ir pakartotinas naudojimas.

Dalinimasis žiniomis ir patirtimi yra vienas iš ACO pagrindų ilgalaikiams ir kokybiškiems vandens apdorojimo sprendimams vystyti.

Rendsburg'e yra įsikūrusi ACO Akademija - modernus mokymų ir parodų centras skirtas statybininkams, konsultantams, projektuotojams, montuotojams, rangovams ir darbuotojams.

Ištisus metus ten vyksta įvairūs mokymai ir seminarai.

Centrinis ACO Grupės biuras įsikūręs Rendsburg'e, Šiaurės Vokietijoje.

Keturių kartų nuosavybė

Familie_Ahlmann_2009_01.jpg

ACO yra šeimos verslas, įkurtas 1946 m. Carlshütte ketaus liejyklos teritorijoje Büdelsdorf'e, Vokietijoje. Büdelsdorf'as tapo keturių Ahlmann šeimynos kartų verslo baze.

Šiuo metu ACO Grupės prezidentas ir savininkas yra Hans-Julius Ahlmann.

 Tarptautinės ACO Grupės valdymą koordinuoja Rendsburge reziduojanti vadovybė. Grupė yra padalinta į subgrupes pagal geografinį principą. Kiekvienai subgrupei vadovauja regioninis subgrupės direktorius.