Apie mus

ACO tobulina, gamina ir platina gaminius, skirtus inžinerinių tinklų ir statybos pramonei. Mūsų produktus galima rasti daugybėje vietų visame pasaulyje, - transporto mazguose, aerouostuose, prekybosbei laisvalaikio centruose ir t.t.

Baltijos šalyse mes dirbame su tokiais vandentvarkos įrenginiais kaip paviršinio vandens surinkimo latakai ir trapai, naftos ir riebalų atskirtuvai, šulinių ketiniai liukai, vonios kambario trapai, batų valymosi grotelės, privačiai statybai skirtos prekės ir t.t.

ACO gamina ir parduoda vandens nuvedimo sistemas ir statybinius komponentus sporto infrakstruktūrai, vaikų žaikų aikštelėms ir poilsio bei pramogų zonoms su ACO SPORT ® prekiniu ženklu.

Bendradarbiaujant su architektais ir projektuotojais iš tokių sričių kaip sodininkystė, kraštovaizdžio architektūra ir sporto įrenginių projektavima, Inotec sukūrė bėgimo takeliams skirtas dernažo sistemas, kurios atitinka IAAF reikalavimus. Šios sistemos,  taip pat, atitinka Vokietijos standartus ir tarptautines taisykles lengvosios atletikos varžyboms (IWR), futbolo stadionų įrengimo bei kitų sporto įrenginių taisykles